Vedúci pracovník servisu

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 444, 965 01 Ladomerská Vieska
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 800 EUR/mesiac v závislosti od praxe a schopností, 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého dynamického tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý rozumie točivým strojom. Hľadáme komplexného pracovníka, ktorý bude zodpovedný za zvládnutie servisných zákaziek v stanovenej kvalite v čo najkratšom čase. Náplňou jeho práce bude najmä komunikácia so zákazníkom, manažment servisného tímu, spojená operatíva a výjazdy do terénu.
Nový kolega/kolegyňa bude súčasťou nášho mladého, no skúseného tímu inžinierov, ktorí zastrešujú projekty s najnáročnejšími aplikáciami v čerpadlárskom odbore na slovenskom trhu. Preferujeme prax v odbore točivých strojov, nie nevyhnutne v oblasti čerpadiel.

Riadenie servisných činností:
- komplexný servis komerčných a priemyselných čerpadiel ( demontáž, montáž, identifikácia poruchy, špecifikácia náhradných dielov, skúšky)
- zodpovednosť za zvládnutie servisných zákaziek v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase
- zodpovednosť za správnosť technického prevedenia opravy
- komunikácia s výrobcami servisovaných zariadení ohľadom vyjasnenia technických problémov
- technická podpora servisného oddelenia pri riešení servisnej problematiky
- zodpovednosť za technický rozvoj servisu (personálny, technologické zázemie, nástrojové a prístrojové vybavenie a pod.)

Realizácia servisných činnosti:
- diagnostika, inštalácia, oživovanie komerčných a priemyselných čerpadiel, čerpacích agregátov

Riadenie, vedenie a riešenie reklamačných konaní

Zázemie v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
Motivujúce finančné ohodnotenie - výrazný priestor na rast v závislosti od schopností
Mladý dynamický kolektív
Priestor na sebarealizáciu a odborný rast
Pravidelná pracovná doba
Školenia doma a v zahraničí na náklady spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým, ktorý nám zašlú svoj životopis. Na osobný pohovor pozývame len tých, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v oblasti čerpacej, vákuovej techniky, točivých strojov a priemyselných prietokomerov, resp. príbuzného sortimentu (nie je však podmienkou)
- technická zdatnosť
- orientácia na klienta
- zodpovednosť a zmysel pre poriadok
- flexibilita - v prípade potreby ochota pracovať nad stanovený pracovný čas
- tímový hráč
- aktívny vodič
- anglický jazyk výhodou

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku. Spoločnosť je pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2005870  Dátum zverejnenia: 2.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac