Všeobecný praktický lekár pre dospelých/Lekár v príprave - Bratislava

Praktická Ambulancia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
4 000 EUR/mesiacLekár v atestačnej príprave 3000€, Mesačné odmeny podľa výkonu, Ordinačná doba 6 hod/denne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného praktického lekára pre dospelých
• Diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné lekárstvo s následnou terapiou a odporučením ďalšieho diagnostického a terapeutického postupu
• Indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia, očkovanie pacientov
• Predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
• Vyhodnotenie EKG záznamu
• Úzka spolupráca s inými odbornými lekármi
• Zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu ako aj výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej dokumentácie pacienta, vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov
• Vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam
• Preventívne prehliadky podľa zákona a preventívne prehliadky v súvislosti so zamestnaním

• Nadštandardné finančné ohodnotenie, trvalý pracovný pomer
• Možnosť odborného rastu a vzdelávania
• Perspektívne, stabilné zamestnanie
• Príjemné pracovné prostredie
• Práca v odbornom tíme v súkromnom zdravotníckom zariadení

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú emailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Každému vhodnému uchádzačovi odpovieme emailom alebo ho budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Atestácia v odbore Všeobecné lekárstvo pre dospelých alebo zaradenie do špecializačnej prípravy (rezidentská prax)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

• Príjemné vystupovanie a proklientský prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet

Praktická Ambulancia, s.r.o. poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť všeobecných praktických lekárov pre dospelých, vyšetrenia bez čakania s bezplatným objednávaním na presný čas a ordinačnú dobu 12 hodín denne. Vyšetrenia sú hradené z verejného zdravotného poistenia, zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Šindlerová
Tel.: +421904987218
E-mail: poslať životopis
ID: 2680615  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac