Zdravotná sestra - ambulancia praktických lekárov pre dospelých Trnava

Praktická Ambulancia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 3, 917 01 Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
min. 850 EUR/mesiac - platové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia
• meranie telesných funkcií (teplota, krvný tlak, pulz)
• realizácia EKG vyšetrenia a CRP vyšetrenia
• podávanie injekcií do žily a do svalu, očkovanie, podávanie infúzií
• správa zdravotných záznamov pacientov a s tým spojená administratíva
• evidencia pacientov, vykazovanie zdravotných výkonov zdravotným poisťovniam (bodovanie)
• telefonická a emailová komunikácia s pacientami
• asistencia pacientom a lekárovi pri zdravotnej starostlivosti o pacienta
• podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky ambulancie

• Nadštandardné finančné ohodnotenie
• Príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
• Možnosť odborného rastu a vzdelávania
• Perspektívne, stabilné zamestnanie

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú emailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Vhodným uchádzačom odpovieme emailom alebo ich budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

diplomovaná zdravotná sestra, príp. VŠ I./II.

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Príjemné vystupovanie a proklientský prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Samostatnosť, flexibilita a snaha vzdelávať sa
• Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet
• Jazykové znalosti iných jazykov sú výhodou, nie podmienkou

Praktická Ambulancia, s.r.o. poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť všeobecných praktických lekárov pre dospelých, vyšetrenia bez čakania s bezplatným objednávaním na presný čas a ordinačnú dobu 12 hodín denne. Vyšetrenia sú hradené z verejného zdravotného poistenia, zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2556863  Dátum zverejnenia: 11.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 850 EUR/mesiac - platové podmienky budú upresnené na osobnom stretnutí