Lékař se spec. způsobilostí v oblasti nukleární medicíny

Prague Medical Care Department, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravotnické zařízení Prague Medical Care Department s.r.o. poskytující zdravotní péči v Ústřední Vojenské nemocnici pro oddělení nukleární medicíny přijme lékaře se specializovanou způsobilostí v oblasti nukleární medicíny (případně v přípravě na specializaci způsobilosti v oblasti nukleární medicíny).

Popis pracovní náplně: Provádí diagnostickou a léčebnou péči v oboru nukleární medicína

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání lékařského směru (minimálně v přípravě na specializaci v oboru nukleární medicíny)

  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění

  • Znalost práce s PC

  • Znalost anglického jazyka

  • Vysoké pracovní nasazení

  • Smysl pro odpovědnost

  • Korektní vystupování

  • Týmová spolupráce

Nabízíme:

  • Zázemí soukromé společnosti sídlící v Ústřední vojenské nemocnici

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení

  • Jednosměnný ambulantní provoz, bez služeb

  • Práci se špičkovou moderní technikou v přátelském kolektivu

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Datum nástupu: Dle domluvy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2570913  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.