Svářeč CO2 + odměna 5000 Kč za nástup

Pragma - personální agentura

Místo práce
Slaný, Bratislavský kraj, Malacky, Trnava, Trenčianský kraj, Myjava, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Žilinský kraj, Martin, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Brezno, Zvolen, Prešovský kraj, Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Rakovník, Plzeňský kraj, Rokycany, Tachov, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Náchod, Pardubický kraj, Polsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Nabízený plat (hrubého)
30000 - 35000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování podvozků na nákladní automobily

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odměna za nástup 5000 Kč
- zajišťujeme ubytování + příspěvek
- dlouhodobá stabilní práce
- možnost práce na turnusy

Informace o náboru

Zájemci, své životopisy posílejte na e-mail
valentova@e-pragma.cz
nebo volejte na tel. číslo 00 420 734 752 997.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Oceňovaný výrobce nástaveb na nákladní automobily, kontejnerových přívěsů, nosičů kontejnerů, hydrauliky a plachtových systémů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- certifikát na svařování EN 135
- znalost svařování konstrukcí o tloušťce 10 mm
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Tř. Kosmonautů 989/8
77900 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2725881   Dátum zverejnenia: 19.11.2016