Elektromontážník - zajištěné ubytování

Pragma - personální agentura

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Vyškov, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Svitavy, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 18000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- navíjení cívek a statorů
- není třeba předchozí znalost elektro - zaučíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajišťujeme ubytování + příspěvek na ubytování
- dlouhodobá stabilní práce
- možnost práce na přesčasy

Informace o náboru

Zájemci, své životopisy zasílejte paní Kamencové na e-mail
[email protected]
nebo volejte na tel. číslo 00420737016033.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost v srdci Valašska s mezinárodní působností, která patří mezi přední výrobce elektrických strojů, pohonů a komponentů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2648656  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 18000 Kč/měs.