Operátor/-ka do výroby v ČR - Prostějov - nábor z celé ČR a SR

Pragma - personální agentura

Prostějov, Česko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Senec, okres Žilina, okres Komárno, okres Nitra, okres Bardejov, okres Humenné, okres Rožňava, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
od 17000 Kč/měs.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuální práce ve výrobě (ohýbání trubek, lakování)
- jednoduchá obsluha strojů
- nepožadujeme praxi, zaučíme si

- dlouhodobá pracovní jistota
- příplatky za noční směny, za víkendy a za přesčasy
- ubytování zajištěno + příspěvek 2500 Kč/měs.
- příspěvek na závodní stravování

Informácie o výberovom konaní

Zájemci, své životopisy zasílejte na e-mail
[email protected]
nebo volejte na tel. číslo 00420737016033.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Mezinárodní výrobní firma se zaměřením na výrobu automobilových součástek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
- výpis ze zdravotní dokumentace
- spolehlivost a samostatnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2588563  Dátum zverejnenia: 1.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 17000 Kč/měs.