Výrobní operátor/-ka - Prostějov - nábor z celé ČR a SR

Pragma - personální agentura

Prostějov, Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Nový Jičín, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 16000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální práce ve výrobě (ohýbání trubek, lakování)
- jednoduchá obsluha strojů
- nepožadujeme praxi, zaučíme si

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá pracovní jistota
- příplatky za noční směny, za víkendy a za přesčasy
- ubytování zajištěno + příspěvek 2500 Kč/měs.
- příspěvek na závodní stravování

Informace o náboru

Zájemci, své životopisy zasílejte na e-mail
[email protected],
budeme Vás telefonicky kontaktovat a pozveme Vás na pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní firma se zaměřením na výrobu automobilových součástek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Automotive

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
- výpis ze zdravotní dokumentace
- spolehlivost a samostatnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- vzdělání strojírenského směru nebo zkušenosti s výrobou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2555452  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 16000 Kč/měs.