CNC Horizontář v ČR - nábor z celé ČR a SR - hrazené ubytování

Pragma - personální agentura

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Brno - město, Okres Olomouc, Okres Přerov, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy.
Mzdové podmínky (brutto)
od 27 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha a nastavování CNC horizontek
- programování v systému Heidenhein
- práce na strojích typu WFT 13 CNC nebo WHN 10 CNC nebo WHN 13-8

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá pracovní jistota
- zajištěné a hrazené ubytování
- příspěvek na obědy

Informace o náboru

Zájemci, své životopisy zasílejte na e-mail:
[email protected]
nebo volejte na tel. číslo 00421737016033.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Tuzemská strojírenská firma se zaměřením na výrobu těžkých strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost programování obráběcích strojů v systému Heidenhein
- znalost s prací na horizontkách nebo jiných obráběcích strojích
- spolehlivost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2397999  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 27 000 Kč/měs.