Zámočník v ČR - nábor z celej SR

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Uničov, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Brezno, okres Detva, okres Čadca, okres Martin, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
od 22 000 Kč/měs.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sestavování velkých ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace (práce v těžkém strojírenství)
- přípravné práce pro svářeče (stehování CO2, atd.)

Zamestnanecké výhody, benefity

- plat 130 Kč/hod - možnost navýšení po zapracování
- dlouhodobá pracovní jistota
- zajištěné a hrazené ubytování
- příspěvek na stravu (26 Kč/oběd)
- možnost pracovat na turnusy
- možnost pracovat na přesčasy

Informácie o výberovom konaní

Zájemci, své životopisy zasílejte na e-mail
[email protected]
nebo volejte na tel. číslo
00420737016033
Budete kontaktováni.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Tuzemská strojírenská firma se zaměřením na výrobu těžkých strojů se sídlem u Olomouce.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- certifikát na svařování ZK 135
- perfektní znalost výkresové dokumentace podmínkou
- znalost práce v těžkém strojírenství výhodou
- spolehlivost a samostatnost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2371735  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 22 000 Kč/měs.