Zvárač v ČR - nábor z celé ČR a SR - hrazené ubytování

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Hranice na Moravě, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Detva, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Žilina, okres Trenčín, okres Komárno, okres Nové Zámky, okres Bardejov, okres Poprad, okres Michalovce, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
30200 - 40000 Kč/měsíc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- svařování velkých ocelových konstrukcí
- skládání svařenců dle výkresové dokumentace
- kontrola provedených svárů a dodržování pravidel jakosti

Zamestnanecké výhody, benefity

- plat 30 tis.-40 tis. Kč
- - ubytování zdarma
- jedná se o práci ve stabilní zahraniční společnosti
- dlouhodobá pracovní jistota
- práci ve směnném provozu - možnost pracovat i turnusově

Informácie o výberovom konaní

Své profesní životopisy zasílejte na e-mailovou adresu "[email protected]" nebo volejte na tel. číslo "737016033".

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Jedná se o stabilní, zahraniční firmu sídlící v Hranicích na Moravě.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojírenství

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- praxe min. 1 rok
- platný svářečský průkaz EN 135 (nabízíme možnost rozšíření základního kurzu)
- nutná znalost svařování velkých ocelových konstrukcí o tloušťce sváru min. 10 mm
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost, odpovědný přístup k práci

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2339350  Dátum zverejnenia: 9.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30200 - 40000 Kč/měsíc