Soustružník v ČR - nábor z celé ČR a SR

Pragma - personální agentura

Uničov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Blansko, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
150 Kč/hodinu, Po zapracování možnost navýšení.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha obráběcího CNC stroje
- práce na soustruzích typu:
- SU 63
- SU 80
- systém Fagor

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce ve stabilní strojírenské firmě
- dlouhodobá pracovní jistota
- zajišťujeme ubytování
- příspěvek na stravné
- péče koordinátora

Informace o náboru

Zájemci, své životopisy zasílejte na e-mail "[email protected]" nebo volejte asistentce koordinátora slečně Chocholoušové na tel. číslo "734752998".

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Tuzemská strojírenská firma se specializací na kovovýrobu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti se soustružením
- praxe s výše uvedenými stroji výhodou
- samostatnosti a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2258000  Dátum zverejnenia: 1.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 150 Kč/hodinu, Po zapracování možnost navýšení.