Frézař na CNC - nábor z celé ČR a SR

Pragma - personální agentura

Olomouc, Okres Banská Štiavnica, Okres Brezno, Okres Detva, Okres Krupina, Okres Poltár, Okres Revúca, Okres Rimavská Sobota, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen, Okres Žarnovica, Okres Žiar nad Hronom, Okres Ilava, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Partizánske, Okres Považská Bystrica, Okres Prievidza, Okres Púchov, Okres Trenčín, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Nové Zámky, Okres Šaľa, Okres Topoľčany, Okres Zlaté Moravce, Okres Humenné, Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Medzilaborce, Okres Poprad, Okres Prešov, Okres Sabinov, Okres Snina, Okres Stará Ľubovňa, Okres Stropkov, Okres Svidník, Okres Vranov nad Topľou, Okres Michalovce, Okres Rožňava, Okres Sobrance, Okres Spišská Nová Ves, Okres Trebišov, Okres Blansko, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Košice
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy.
Mzdové podmínky (brutto)
25600 Kč/měsíc, Po zapracování možnost navýšení.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha a seřizování CNC frézovacích obráběcích center
- programování v systému Heidenhein

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá pracovní jistota
- zajišťujeme ubytování + příspěvek na ubytování
- příspěvek na stravu
- péče koordinátora

Informace o náboru

Zájemci, své životopisy zasílejte panu Burianovi na email "[email protected]" nebo volejte na tel. číslo "737016033".

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Tuzemská expandující firma, zaměřující se na kovovýrobu, se sídlem v Olomouci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost práce s CNC obráběcími stroji (praxe s CNC Frézkou výhodou)
- zkušenosti s programováním v systému Heidenhein
- praxe v kusové výrobě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2235897  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25600 Kč/měsíc, Po zapracování možnost navýšení.