Zámočník - nábor z celé SK a ČR

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Uničov (Olomoucký kraj), Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Ústecký kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
120 Kč/hodina, Po zapracování možnost navýšení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sestavování ocelových konstrukcí podle výkresů
- svařování
- příprava práce pro svářeče
- práce v těžkém strojírenství
- samostatná práce podle výkresové dokumentace
- ruční opracovávání strojních součástí

Zamestnanecké výhody, benefity

- nástupní plat 120 Kč/hod (hr) po zkušební době navýšení
- dlouhodobou pracovní jistotu ve stabilní strojírenské společnosti
- motivující platové ohodnocení podle odpracovaných hodin
- odpovídající ubytování v místě výkonu práce - příspěvek na ubytování do výše 1000 CZK dle množství odpracovaných hodin
- příspěvek na stravování

Informácie o výberovom konaní

Zájemci, zasílejte své profesní životopisy nebo volejte na
00420730155362

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Domácí strojírenská firma s mezinárodní působností na severní Moravě.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojírenství

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vzdělání; praxe v oboru aspoň 2 roky
- svářečský kurz ZK 135, výhodou je ZP 311
- znalost čtení výkresové dokumentace
- výborný zdravotní stav
- spolehlivost a pracovitost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2079058  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 Kč/hodina, Po zapracování možnost navýšení.