Svářeč/zámečník - nábor z celé ČR a SR

Pragma - personální agentura

Hranice na Moravě, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplní je sestavování svařenců dle výkresové dokumentace, svařování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci ve stabilní strojírenské společnosti
- možnost profesního růstu
- zajišťujeme ubytování
- příspěvek na stravu
- zajímavé finanční ohodnocení
- práce ve směnném provozu, lze pracovat i turnusově

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

jedná se o strojírenskou společnost se sídlem v Hranicích na Moravě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení ve strojírenství
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- platný průkaz CO2 + osvědčení o úřední zkoušce
- dobrý zdravotní stav
- chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2078511  Dátum zverejnenia: 21.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 30500 Kč/měsíc