Zvárač nábor z celé ČR a SR

Pragma - personální agentura

okr. Olomouc, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín, Košice
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
150 - 180 Kč/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sváření CO2 - certifikáty EN 135, výhodou je EN 141
- znalost svařování silných plechů o síle od 12 mm
- drážkování výhodou
- kontrola ultrazvukem výhodou
- svařování ocelových, nosných konstrukcí
- jedná se o práci v těžkém strojírenství

- plat 150-180 Kč/hod
- práce ve stabilní strojírenské společnosti
- dlouhodobá pracovní jsitota
- práce v odborném kolektivu
- možnost zvýšení kvalifikace
- zajišťujeme ubytování
- přispíváme na bydlení
- přispíváme na stravu
- péče koordinátora - pomoc při hledání ubytování, lékaře

Informácie o výberovom konaní

Zájemci zasílejte své životopisy nebo volejte na
00420 730 155 362

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Známá domácí strojírenská firma v Olomouckém kraji. Firma je zavedená, solidní společnost s mezinárodní působností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojírenství

Počet rokov praxe

2

- zkušenosti z oboru strojírenství,
- znalost svařování silných plechů, vrstvených svárů
- kontrola ultrazvukem a drážkování výhodou
- spolehlivost, samostatnost
- dobrý zdravotní stav
- ochota k přesčasům
- ochota ke směnnému provozu

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2067929  Dátum zverejnenia: 31.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 150 - 180 Kč/hodina