Zdravotná sestra - Veľká Británia - nábor z celej SR

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2800 - 3300 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro soukromé i státní nemocnice a další zdravotnická zařízení ve Velké Británii, aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozice:
* Všeobecná sestra (General nurse)
* Dialyzační sestra (Dialysis nurse) - min 1 rok zkušenosti na dialýze
* Sálová sestra (Scrub nurse, Theatre nurse)
* Anesteziologická sestra (Anaesthetics nurse)
* Psychiatrická sestra (Mental Health / Psychiatric Nurse)
* Zdravotní sestra v pečovatelském domě pro seniory (Nurse in Care House)

Náplň práce:
* zajišťuje základní péči o pacienta
* zabezpečuje plynulý chod daného oddělení
* komunikuje s pacientem

Zamestnanecké výhody, benefity

* plat 2800- 3300 UK libry = EUR 2900-3500
* dlouhodobá pracovní jistota
* práci pro nemocnice a polikliniky ve Velké Británii
* pracovní doba 37,5 h týdně/práce na plný úvazek
* finanční příspěvek na přemístění a další pomoc od společnosti po nástupu
* pomoc s vyřízením registrace u NMC UK
* přes 30 dní dovolené
* další firemní benefity
* možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Informácie o výberovom konaní

Zájemci, zasílejte prosím svůj životopis a motivační dopis v odpovědi na tento inzerát v Angličtině. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně práce ve Velké Británii nás neváhejte kontaktovat.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Soukromé i státní nemocnice ve Velké Británii.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotní sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
* registraci zdravotní sestry u MZ SR nebo ČR
* registrace zdravotní sestry v Anglii (NMC Pin) není podmínkou
* profesionální vystupování
* zodpovědnost, organizační schopnosti
* samostatnost

Ochota dlouhodobě pracovat v UK

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2067622  Dátum zverejnenia: 31.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2800 - 3300 GBP/mesiac