Praktický lekár - pracoviště Havířov - Nábor z celé SR

Pragma - personální agentura

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Zlínsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro našeho klienta, soukromou ordinaci v Havířově, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
Praktický lekár

Zamestnanecké výhody, benefity

- plat s atestací 50 000 Kč + zákonné příplatky a benefity (půlka atestace 35 000 Kč + zákonné příplatky a benefity)
- práce v příjemném prostředí soukromé ordinace
- kontinuální vzdělávání zaměstnanců
- osobní vůz i pro soukromé účely k dispozici
- byt/ubytování

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Soukromá ordinace praktických lékařů, která se snaží poskytovat zdravotní služby vždy v té nejvyšší kvalitě s maximálním komfortem pro klienty.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- platné atesty praktického lékaře
- spolehlivost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1986009  Dátum zverejnenia: 20.1.2015