Soustružník

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj, Slovenská republika, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc, po zkušební době možné navýšení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Samostatná práce podle výkresové dokumentace
- Výroba, opracovávání strojních součástí
- Práce ve strojírenství

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou pracovní jistotu ve stabilní strojírenské společnosti
- motivující platové ohodnocení podle odpracovaných hodin
- odpovídající ubytování blízko výkonu práce
- příspěvek na ubytování do výše 1.000CZK dle množství odpracovaných hodin
- příspěvek na stravování
- nástupní plat 110,-/h po

Informace o náboru

- práce ve stabilní strojírenské společnosti
- příspěvek na stravu i ubytování
- práce ve směnném provozu
- možnost pracovat přesčas
- MZDA: nástupní 110,-/h

Zájemci - své CV posílejte prosím na [email protected] nebo volejte na 730155362.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma v Olomouckem kraji s mezinárodní působností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost čtení výkresové dokumentace
- 5 let praxe na dané pozici
- ochota k přesčasům
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- vyučení ve strojírenství
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1934016  Dátum zverejnenia: 22.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 20000 Kč/měsíc, po zkušební době možné navýšení