Mistr výroby - automotive - nábor z celé SR

Pragma - personální agentura

Hanušovice, okr. Šumperk, ČR, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Okres České Budějovice, Okres Písek, Okres Tábor, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení výrobní směny v závodě na výrobu součástí do klimatizací automobilů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 30000 Kč
- prémie dle výkonu týmu
- pomoc a příspěvek na ubytování

Informace o náboru

Zájemci kontaktujte sl. Bc. Pastyříkovou ne její email nebo telefon uvedený zde v inzerátu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Závod na výrobu součástí autoklimatizací pro vozy BMW, Mercedes, Audi a ŠKoda.
Tuto pozici potřebujeme obsadit z důvodu výrazného nárůstu poptávky po výrobcích této společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

výroba a průmysl

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v řízení výrobní směny nebo týmu 2 roky - nejlépe ve výrobě pro automobilový průmysl
- ochota dlouhodobě pracovat v ČR nebo se přestěhovat
- samostatnost spolehlivost
- znalost systémů kvality ISO, nebo Kaban nebo Six sigma

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1929243  Dátum zverejnenia: 14.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 35000 Kč/měsíc