Zdravotná sestra - Veľká Británia - nábor z celej SR

Pragma - personální agentura

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Velká Británie
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2800 - 3600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro soukromé i státní nemocnice a další zdravotnická zařízení ve Velké Británii, aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozice:
* Všeobecná sestra (General nurse)
* Dialyzační sestra (Dialysis nurse) - min 1 rok zkušenosti na dialýze
* Sálová sestra (Scrub nurse, Theatre nurse)
* Anesteziologická sestra (Anaesthetics nurse)
* Psychiatrická sestra (Mental Health / Psychiatric Nurse)
* Zdravotní sestra v pečovatelském domě pro seniory (Nurse in Care House)
Pro zdravotní sestry nabízíme nově i jazykový kurz šitý na míru! Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Náplň práce:
* zajišťuje základní péči o pacienta
* zabezpečuje plynulý chod daného oddělení
* komunikuje s pacientem

Zaměstnanecké výhody, benefity

* dlouhodobá pracovní jistota
* práci pro privátní zdravotnická zařízení ve Velké Británii
* pracovní doba 37,5 h týdně/práce na plný úvazek
* finanční příspěvek na přemístění a další pomoc od společnosti po nástupu
* pomoc s vyřízením registrace u NMC UK
* přes 30 dní dovolené
* další firemní benefity
* možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Informace o náboru

Zájemci, zasílejte prosím svůj životopis a motivační dopis v odpovědi na tento inzerát v Angličtině. Pro zdravotní sestry nabízíme nově i jazykový kurz šitý na míru! V případě jakýchkoliv dotazů ohledně práce ve Velké Británii nás neváhejte kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Soukromé i státní nemocnice ve Velké Británii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Všeobecná zdravotní sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* registraci zdravotní sestry u MZ SR nebo ČR
* registrace zdravotní sestry v Anglii (NMC Pin) výhodou
* profesionální vystupování
* zodpovědnost, organizační schopnosti
* samostatnost

Ochota dlouhodobě pracovat v UK

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1926800  Dátum zverejnenia: 23.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2800 - 3600 EUR/měsíc