Montážní dělník - svářeč CO2 (pouze bodování) - Hanušovice ( okres Šumperk)

Pragma - personální agentura

Šumpersko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Okres Benešov, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Mělník, Brno - město, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Okres Děčín, Okres Litoměřice, Okres Kroměříž, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Sestavování potrubí klimatizací podle formy a bodování - navařování úchytů pomocí svařování CO2
- nutná praxe ve sváření nebo bodování CO2

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 120 Kč/hod
- zařizujeme ubytování a příspěvek na ubytování
- nabízíme dlouhodobou pracovní jistotu
- práci v příjemném pracovním prostředí
- jedná se o práci ve směnném provozu
- poskytujeme příspěvek na stravu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o významného klienta, výrobce automobilových komponentů, působícího na Šumpersku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyžadujeme především ocotu dlouhodobě pracovat
- požadujeme zručnost, pečlivost, samostatnost
- svářečský průkaz CO2 výhodou
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost, přizpůsobivost
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1910672  Dátum zverejnenia: 12.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 Kč/hodina