Výrobní robotník- Morava - nábor z celé SR a ČR

Pragma - personální agentura

Šumpersko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Okres Benešov, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Mělník, Brno - město, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Okres Děčín, Okres Litoměřice, Okres Kroměříž, Okres Zlín
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
85 - 120 Kč/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovní náplní jsou manuální práce, je vyžadována přesnost, pečlivost.

- plat 85 - 120 Kč /hod (nástup první měsích je 71 kč/hod)
- ubytování zajištěno
- nabízíme dlouhodobou pracovní jistotu
- práci v příjemném pracovním prostředí
- poskytujeme příspěvek na stravu
- poskytujeme příspěvek na ubytování 3 000.-Kč

Zájemci, zasílejte své žádosti o tuto práci na emailovou adresu:
[email protected]
nebo volejte na tel.
00420 736485323

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

jedná se o významného klienta působícího na Šumpersku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyžadujeme především manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost, přizpůsobivost
- dobrý zdravotní stav

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1860435  Dátum zverejnenia: 8.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 85 - 120 Kč/hodina