Svářeč CO2 - sváry plechů do 2-4 mm - nábor z celé SK

Pragma - personální agentura

Slaný u Prahy, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Cheb, Okres Sokolov, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Ústí nad Labem, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 130 Kč/hodina, 22 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sváření metodou CO2 plechů a konstrukcí a rámů postelí
- stálá pracovní doba a nepřetržitý provoz
- HLEDÁME PRACOVNÍKY KTEŘÍ CHTĚJÍ DLOUHODOBĚ PRACOVAT V ČR
- pracoviště ve Slaném u Prahy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nastupní plat 4,6 EUR
- pat po zapracování 5 EUR
- ubytování na úrovni - dva na pokoji v hotelu
- příspěvek na ubytování

Informace o náboru

Zájemci, zasílejte své životopisy na emailovou adresu
[email protected]
budete kontaktováni a pozváni na přijímací řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Moderní strojírenský závod na výrobu postelí a lehkých ocelových konstrukcí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní certifikát svářeče CO2 výhodou (jinak přezkoušíme)
- spolehlivost
- ochota dlouhodobě pracovat v ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1843745  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 - 130 Kč/hodina, 22 000