Zvárač - CO2 silné plechy - Olomouc - nábor z celého Slovenska

Pragma - personální agentura

Olomouc, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, okres Brezno, okres Detva
Mzdové podmienky (brutto)
130 - 150 Kč/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie dynamický namáhaných veľkých oceľových konštrukcí
Hrúbka zvarov 20 mm - 100 mm
DRÁŽKOVÁNIE výhodou!!!

- nástupný plat od 130 do 150 Kč/hod (do 170 Kč/hod po zapracovaní)
- ubytovanie v mieste hotelového typu + príspevok do 1500 kč
- DLHODOBÁ PRACOVNÁ ISTOTA!
- nástup ihneď!
- zdarma možnosť získania alebo obnovenia zváračských certifikátov!!!

Informácie o výberovom konaní

Zájemci, zasílejte své životopisy na emailovou adresu:
[email protected]

NÁSTUP IHNEĎ alebo dohodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Moderní závod na výrobu těžkých strojů a ocelových konstrukcí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- PRAX VO ZVÁRANÍ Co2 - hrubé plechy 20 - 100 mm!
- platná štátna skúška - EN 287-1, "135" výhodou
- pracovitosť a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- drážkovanie výhodou!

NÁSTUP IHNED!!!

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1827513  Dátum zverejnenia: 7.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 130 - 150 Kč/hodina