Svářeč s EN 287-1 "135" (ČR) - nábor z celého Slovenska

Pragma - personální agentura

Olomouc, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, okres Brezno, okres Detva
Mzdové podmienky (brutto)
130 - 150 Kč/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sváření dynamicky namáhaných ocelových konstrukcí
- Hrůbka svárů 10 mm - 100 mm
- znalost DRÁŽKOVÁNÍ výhodou!

- nástupní plat 150 Kč/hod s drážkováním (170 Kč/hod po zapracování)
- nástupní plat 120 Kč/hod bez drážkováni (140 Kč/hod po zapracování)
- ubytování v místě hotelového typu + příspěvek na ubytování od 1000 kč
- závodní stravování
- variabilní pracovní doba + možnost přesčasů
- zdarma možnost získání nebo obnovení svářečských certifikátů!
- DLOUHODOBÁ PRACOVNÍ JISTOTA!!!
- nástup ihned!

Informácie o výberovom konaní

Zájemci, zasílejte své životopisy na emailovou adresu:
[email protected]

NÁSTUP IHNED nebo dohodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Moderní závod na výrobu těžkých strojů a ocelových konstrukcí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- PRAXE VE SVÁŘENÍ Co2 - silné plechy 10 - 100 mm!
- platná státní zkouška - EN 287-1, "135"!!!
- pracovitost a spolehlivost
- manuální zručnost
- drážkování výhodou!

NÁSTUP IHNED

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1786986  Dátum zverejnenia: 1.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 130 - 150 Kč/hodina