Svářeč metodou TIG - nábor z ČR a SR

Pragma - personální agentura

Šumpersko, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplní je svařování plechů metodou TIG, materiál hliník i nerez.
Jedná se o směnný provoz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme dlouhodobou práci ve stabilní strojírenské společnosti
- poskytujeme ubytování + příspěvek až do výše 1 500,-
- příspěvek na stravu
- zajímavé platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- jedná se o strojírenskou firmu působící na Šumpersku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe min. 3 roky
- platný svářečský průkaz + certifikát svářeče (111)
- orientace ve výkresové dokumentaci
- dobrý zdravotní stav
- flexibilita, maximální pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1717113  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 25000 Kč/měsíc