Zlievač-formíř - trvalá práce v ČR - nábor z celé SR

Pragma - personální agentura

Banskobystrický kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Plzeňský kraj, Okres Pezinok, Okres Čadca, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Ružomberok, Okres Žilina, Okres Bardejov, Okres Humenné, Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Poprad, Okres Prešov, Okres Gelnica, Okres Michalovce, Okres Rožňava, Okres Spišská Nová Ves, Okres České Budějovice, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava, Košice
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odlévání velkých a členitých odlitků (20-200 tun-litina i železo)
Sestavování pískových forem pro velké odlitky 15-200 tun.
Práce ve velkém slévárenském podniku v ČR
Dlouhodobá pracovní perspektiva

Zaměstnanecké výhody, benefity

Atraktivní plat se zákonnými příplatky
Zaměstnanecké výhody
Perspektiva pracovního i osobního růstu.
DLOUHODOBÁ JISTOTA PRÁCE

Informace o náboru

Zájemci, kteří chcete dlouhodobě pracovat v ČR, zasílejte své profesní životopisy na emailovou adresu:
[email protected]
budete kontaktováni.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Velký slévárenský závod s dlouhodobou perspektivou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučen v oboru slévač-formíř nebo 5 let praxe jako slévač-formíř
- pracovitost a spolehlivost
- ochota dlouhodobě pracovat v ČR - Plzeň
- ochota přestěhovat se do plzeňského kraje v ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1701792  Dátum zverejnenia: 27.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24000 - 27000 Kč/měsíc