Zlievač-formíř - trvalá práce v ČR - nábor z celé SR

Pragma - personální agentura

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Plzenský kraj, okres Pezinok, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, Okres České Budějovice, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
24000 - 27000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odlévání velkých a členitých odlitků (20-200 tun-litina i železo)
Sestavování pískových forem pro velké odlitky 15-200 tun.
Práce ve velkém slévárenském podniku v ČR
Dlouhodobá pracovní perspektiva

Atraktivní plat se zákonnými příplatky
Zaměstnanecké výhody
Perspektiva pracovního i osobního růstu.
DLOUHODOBÁ JISTOTA PRÁCE

Zájemci, kteří chcete dlouhodobě pracovat v ČR, zasílejte své profesní životopisy na emailovou adresu:
[email protected]
budete kontaktováni.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Velký slévárenský závod s dlouhodobou perspektivou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- vyučen v oboru slévač-formíř nebo 5 let praxe jako slévač-formíř
- pracovitost a spolehlivost
- ochota dlouhodobě pracovat v ČR - Plzeň
- ochota přestěhovat se do plzeňského kraje v ČR

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1698172  Dátum zverejnenia: 23.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24000 - 27000 Kč/mesiac