Svářeč CO2 - drážkování - Přerov

Pragma - personální agentura

Přerov, Okres Banská Bystrica, Okres Banská Štiavnica, Okres Brezno, Okres Detva, Okres Poltár, Okres Veľký Krtíš, Okres Žarnovica, Okres Bytča, Okres Čadca, Okres Dolný Kubín, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Ružomberok, Okres Turčianske Teplice, Okres Žilina, Okres Myjava, Okres Partizánske, Okres Považská Bystrica, Okres Prievidza, Okres Púchov, Okres Dunajská Streda, Okres Hlohovec, Okres Senica, Okres Skalica, Okres Trnava, Okres Komárno, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Bardejov, Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Poprad, Okres Prešov, Okres Sabinov, Okres Snina, Okres Svidník, Okres Sobrance, Okres Beroun, Okres Kolín, Okres Mělník, Okres Blansko, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Tábor, Okres Jihlava, Okres Třebíč, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Náchod, Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Jeseník, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava, Okres Svitavy, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Okres Rokycany, Okres Děčín, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Rakovník, Okres Kroměříž, Okres Vsetín, Okres Zlín, Košice
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
150 - 170 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

práce je určena pro svářeče, kteří mají zkušenost se svařováním silných plechů o síle okolo 200 mm. a mají dobrou zkušenost s drážkováním !
Podmínkou přijetí do zaměstnání je ultrazvuková zkouška, která proběhne přímo ve firmě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

nabízíme práci ve stabilní strojírenské společnosti
zajišťujeme ubytování s příspěvkem 2000,-Kč.
zajišťujeme příspěvek na stravu
dlouhodobá pracovní jistota

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedná se o stabilní firmu zabývající se těžkým strojírenstvím sídlící v Přerově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

orientace ve výkresové dokumentaci
svářečský průkaz
platné osvědčení o úřední zkoušce EN 287-1 135 P BW 5S t12,5 PF ss nb
drážkování
práce v nepřetržitém provozu
dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1592249  Dátum zverejnenia: 8.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 150 - 170 Kč/hodina