Zámočník - zvářač CO2, práce v ČR (nábor ze Slovenska) (Ref. č.: A12002)

Pragma - personální agentura

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Olomouc, Bratislavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika
  • Ponúkaný plat (brutto): 4 - 7 EUR/hodina
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- skladanie dielcov podľa výkresovej dokumentácie
- ručné opracovávanie strojných súčastí
- zváranie kovových materiálov od 20mm, CO2
Iné výhody
- 4-5 EUR zámočník
- 6-7 EUR zvárač
- Dlhodobá pracovná istota
- Ubytovanie + príspevok na ubytovanie až 63 EUR
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Strojársky priemysel

Závod ťažkého strojárstva na Morave v Českej republike vyrábajúce ťažkú techniku pre dopravu, banské a prístavné žeriavy.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
- Výborná znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- Zváračský kurz CO2 s úradnou skúškou a praxou
- Dobrý zdravotný stav
- Pracovitosť a spoľahlivosť
- Ochota dlhodobo pracovať na Morave v Českej republike

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
55
Zájemci zasílejte své žádosti o práci na e-mail: anderak@e-pragma.cz
Kosmonautů 8 Zobraziť na mape
77900 Olomouc
Česká republika
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke