Administratívny pracovník

PRACOVNÉ ODEVY ZIGO , spol. s.r.o.

Miesto práce
Na stanicu 16, 01009 Žilina-Bytčica, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho a spoľahlivého kolegu do nášho tímu, ktorý zvláda všestrannú prácu a dotiahne ju do konca.

Hlavnou náplňou práce je:

- administratívna práca
- spracovanie podkladov v exceli pre obchodný proces (príprava cenníkov pre import do Heliosu)
- spracovanie grafických materiálov - letáky ,banery (Photoshop)
- tvorba a posielanie newsletterov (Mailchimp)
- spolupráca pri výbere produktového portfólia
- realizácia interných produktových školení
- monitoring, analýza a vyhodnocovanie obchodných výsledkov

Ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej a rýchlorastúcej firme s mnohými benefitmi:
- možnosť osobného rastu
- isté zamestnanie v prosperujúcej firme
- zaujímavé platové ohodnotenie
- práca v mladom kolektíve a v príjemnom prostredí
- priestor na sebarealizáciu
- v neposlednom rade - každý deň ovocie, vynikajúca káva a caffé latté

Spolu so životopisom prosíme zaslať aj motivačný list. Životopisy bez motivačného listu nebudeme posudzovať.
Vlastné portfólio na pohovore bude výhodou.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých životopisy a motivačné listy nás zaujmú.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatný prístup k riešeniu úloh
- multitasking a flexibilita
- kreativita, zodpovednosť a dôslednosť
- zvládnutie práce pod tlakom
- ochota pracovať v prípade potreby aj nad rámec pracovného času
- aktívna znalosť Excelu a Photoshopu je podmienkou
- znalosť programu Helios a Mailchimp je výhodou

Sme žilinská firma s 20 ročnou históriou. Zaoberáme sa výrobou pracovných odevov a predajom kompletného sortimentu osobných pracovných pomôcok pre všetky profesie.

Vďaka profesionálnemu prístupu a kvalitným službám sa nám podarilo presadiť na trhu a momentálne patríme medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy podnikajúce v odvetví OOPP.

Firma PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. má štatút chránenej dielne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2910793  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800