Kuchár, kúchárka do Rakúska, Severného Talianska a Nemecka

Práca v Rakúsku - Agentúra Hagara s.r.o.

Janka Kráľa 36, Nitrianske Rudno, Nemecko, Rakúsko, Taliansko
Termín nástupu
22.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2000-5000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár-príprava pokrmov studenej a teplej medzinárodnej a rakúskej kuchyne,kalkulácia,preberanie tovaru,prípravné a čistiace práce v rámci kuchyne.

čašníčka-Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie...

Zabezpečená strava a ubytovanie, 13,14 plat (Rakúsko a Taliansko),preplatené dovolenky a sviatky + prémie, alebo nadčasy.Zamestnávateľ odvádza za zamestnanca všetky zákonné odvody (sociálne,zdravotné, úrazové poistenie atď.).
Možnosť zabezpečenia dopravy našich kandidátov až na miesto výkonu zamestnania.

v prípade záujmu posielajte podklady ( životopis v nemeckom jazyku a fotku ) na [email protected] a volajte na +421918933367

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Agentúra Hagara s.r.o.
Naša agentúra pôsobí na slovenskom trhu oficiálne od roku 2013 pod názvom Marián Hagara - Hagara Agency Personalvermittlung, IČO: 47044403 , od roku 2015 sme sa prekonvertovali na spoločnosť s ručením obmedzeným Práca v Rakúsku - Agentúra Hagara s.r.o. IČO: 48027987.
Špecializujeme sa na sprostredkovanie zamestnania pre uchádzačov hlavne v oblasti hotelierstva a gastronómie v Rakúsku, Južnom Tirolsku a Nemecku.
Vybavujeme prácu do hotelov, reštaurácii, penziónov na pozície: kuchár/ka, pomocník v kuchyni, umývač riadov, čašník/čka, barman/ka, recepčný/á, údržbár, masér/ka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2983791  Dátum zverejnenia: 22.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000-5000