Technický riaditeľ

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou.
2 200 EUR/mesiacFinálna ponuka pre vybraného kandidáta, bude komplexne zhodnotená, podľa jeho schopností a doterajších pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečujete fungovanie prevádzky z pohľadu technológii a správy budov.
• Zabezpečujete efektívnu implementáciu technológii v rámci výrobných procesov a konzultujete technologické potreby.
• Optimalizujete zariadenia a procesy s cieľom zvýšiť efektivitu, kvalitu a produktivitu.
• Realizujete projekty s cieľom posúdiť uskutočniteľnosť a vplyv nových technológií a zariadení.
• Používate KPI na sledovanie zlepšení procesu.
• Zodpovedáte za vybudovanie tímov procesného, produktového a test inžinierstva.
• Zvyšujete produktivitu prostredníctvom efektívneho využívania technológií a zdrojov.
• Zodpovedáte za školenie a rozvoj pracovníkov v oblasti výrobných technológií.

• Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
• Kariérny rast
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , firemné zájazdy, športové aktivity, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia... a iné

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ, SŠ vzdelanie.
• Minimálne 3 roky preukázateľnej praxe v oblasti technického riadenia v elektro priemysle alebo podobnom výrobnom prostredí.
• Vyhláška §21 alebo vyššia.
• Odborné znalosti v oblasti optimalizácie výrobných technológií, procesov a zariadení.
• ANJ pokročilý.
• MS Office pokročilý.
• Vynikajúce zručnosti v oblasti vedenia, komunikácie a riešenia problémov.
• Skúsenosti s riadením projektov a schopnosť dosahovať výsledky v rýchlo sa meniacom prostredí.

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4779772  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac