Account manager / obchodný zástupca

Pr-Fi s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe mesačná fixná mzda 2 200 EUR + ku fixnej mzde prislúchajú najlepšie provízie a bonusy na trhu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívny a ambiciózny človek, ktorý chce niečo budovať? Baví Ťa obchod? Chceš sa spolupodielať na rozvoji firmy a rozvoji svojich schopností? Máš nápady a návrhy na zlepšenia, ktoré by si rád realizoval? Prihlás sa do nášho špičkového tímu.

Práca, ktorá Ťa neminie:
- nadväzovanie spolupráce s novými klientmi
- telefonická komunikácia a budovanie vzťahov s klientmi
- analýza požiadavok klientov a poskytnutie čo najlepšieho riešenia
- osobné obchodné stretnutia, profesionálne konzultácie a servis
- administratíva spojená so zverenou agendou

Očakávame aktívny prístup k práci, či v office, na telefóne alebo pri osobnom stretnutí.

Super tím hľadá super ľudí, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a naučia sa "vykecať" z akejkoľvek odpovede. Ponúkame:

- nadštandardné mesačné hodnotenie a bonusy
- odmena 500 EUR za odporúčanie nového kolegu
- pravidelné školenia a každodenná pomoc pri osobnostnom raste ako samozrejmosť
- služobný mobil aj na súkromné účely
- káva a humor na pracovisku je samozrejmosťou
- teambuilding ako pravidelná súčasť našej práce
- sme malý tím - ide nám o kvalitu a nie kvantitu zamestnancov
- pracujeme len počas pracovných dní. Žiadne štátne sviatky ani víkendy. Žiadny dlhý a krátky týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
- výborné obchodné schopnosti
- flexibilita a samostatnosť
- silná orientácia na výsledok - schopnosť dotiahnuť veci do konca
- ochota učiť sa nové veci
- schopnosť aktívne počúvať a analyzovať vzniknuté situácie
- zmysel pre humor a pozitívna myseľ

Spoločnosť Pr-fi sa profiluje ako úzko špecializovaná spoločnosť pre náročných zákazníkov. Žiadne kobercové nálety alebo neprofesionálny obchodník. Nie náhodou je 90% našich zákazníkov z radov bývalých klientov alebo odporúčaní od nich.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Melánia Rybáriková
E-mail: poslať životopis
ID: 4714448  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac