Elektrikár - úrdžba NC strojov

PPS Group a.s.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ihneď
855 EUR/mesiacod 855,- € (Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) *Z toho základná mzda 679,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie opráv a údržby NC a CNC strojov v oblasti elektro.
Diagnostikovanie príčin poruchovosti jednotlivých prístrojov a zariadení.
Oprava zváračiek.
Čítane technickej dokumentácie a elektrotechnických schém.
Kontrolovanie a testovanie opravených alebo vymenených zariadení a súčiastok

ubytovanie zdarma
rozvoj a vzdelávanie
sociálna a zdravotná starostlivosť

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom je potrebné zaslať na E-mail: [email protected]
Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie v odbore elektrotechnika - držiteľ elektro vyhlášky §21, §22 Samostatný elektrotechnik,
Odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky - slaboprúd,
Skúsenosti s opravou a údržbou strojov s NC systémom - výhodou,
Orientácia v technickej dokumentácii (elektrické schémy),
Znalosť riadiacich systémov Sinumerik, Heindenhaim - výhodou,
Zvládanie logiky riadiacich systémov,
Komunikácia so servisnými firmami,
Zodpovednosť, flexibilita, ochota učiť sa

Spoločnosť so 70 ročnou tradíciou v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre stroje a zariadenia používané v banskom, stavebnom, drevospracujúcom priemysle, logistike a preprave. Spoločnosť je technologicky vybavená tak, že dokáže zákazníkovi poskytnúť komplexné služby od operácií delenia materiálu až po finálne operácie lakovania a montáže.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3031124  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac