Hlavný účtovník

PPO Dema, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 249, okres Senica
Termín nástupu
30.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za komplexné vedenie podvojného účtovníctva a fakturacie zakaznikov
• zabezpečenie a spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok v rozsahu a termínoch stanovených spoločnosťou
• aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti (vytváranie interných štandardov, dohľad nad ich dodržiavaním)
• zodpovednosť za správnosť metodiky účtovania
• mesačná inventarizácia zverených súvahových účtov
• inventarizácia účtov, príprava podkladov pre audit
• komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a s daňovými poradcami a audítormi
• spracovanie štatistických výkazov
• dohľad nad realizovanými platbami, spolupodielanie sa na tvorbe mesacnych planov likvidity a rocnej prognozy cash flow
• dohlad nad internymi kontrolami vztahujucich sa na platobny proces – kontrola zmeny uctov v datach dodavatelov
• dohlad nad spravnostou uctovania nakladov do stredisk
• spracovanie reportov na základe požiadaviek manažmentu
• dohlad nad spravnostou a uplnostou fakturacie dodavatelov, napravne opatrenia
• rocne spracovanie DzPPO , dohlad nad spravnostou a vcasnostou uctovania dokladov pre ucely priznania DPH, príprava DP k DPH

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

PPO Dema s.r.o. je jedným z významných dodávateľov textilných
a plastových prepravných obalov pre automobilový, potravinársky priemysel a distribúciu.
Vývoj, návrh a realizácia projektov pre všetky svetové automobilky a ich dodávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3093401  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou