Obsluha lisovacích, strihacích a ručných lepiacich strojov a zariadení

PPO Dema, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 249, okres Senica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha elektromechanických nožníc
obsluha príklopového lisu
obsluha ultrazvukových zváračiek
kompletovacie práce na linke
výroba výrobkov na základe výkresovej dokumentácie a technologických postupov
zodpovednosť za kvalitu výrobkov a plnenie výrobného plánu

pracovný pomer po zaškolení na dobu neurčitú
stabilné dlhodobé zamestnanie
zvýhodnené nákupy tovaru v obchodnej sieti spoločnosti DEMA Senica a. s. - bicykle, kočíky, doplnky
možnosť odvozov z poobedných zmien
v prípade pracovných sobôt príplatok za dochádzku navyše
výkonnostné prémie až do výšky 30 % hrubej mzdy

pozícia vhodná aj pre nevyučených, v rámci zaškoľovacieho procesu zabezpečíme zaučenie počas skúšobnej doby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- flexibilita
- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť
-chuť učiť sa novým veciam a podieľať sa na raste spoločnosti

PPO Dema s.r.o. je jedným z významných dodávateľov textilných
a plastových prepravných obalov pre automobilový, potravinársky priemysel a distribúciu.
Vývoj, návrh a realizácia projektov pre všetky svetové automobilky a ich dodávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2712858  Dátum zverejnenia: 5.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou