Fakturant s francouzštinou

PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš získat zkušenosti z prostředí velké mezinárodní společnosti? Hovoříš francouzsky, baví Tě práce v administrativě a dokážeš pracovat samostatně? Zkus to u nás.

Co bude Tvojí náplní práce:

Na pozici Accounts Payable Specialist, jak pozici oficiálně nazýváme, budeš pracovat s fakturami. Ty je potřeba zadat do systému, zajistit včasnou úhradu a každý den komunikovat e-mailově (nebo i telefonicky) ve francouzštině s dodavateli. Úkolem je řešit jejich dotazy a požadavky ohledně plateb a problematických faktur. Součástí je také zpracovávání reportů.

Co bys měl/a splňovat?

• domluvit se francouzsky (po e-mailu i telefonicky), komunikativní angličtina
• zkušenost nebo chuť pracovat v administrativě + práce na PC
• být organizovaná/ý, systematická/ý a mít rád/a částečně rutinní práci
• hledáme člověka na plný úvazek

Jací jsme my?

V naší firmě pracuje 400 zaměstnanců a ať se známe méně či více, všichni si tykáme. Potkáš u nás mladé tváře, ale i zkušené kolegy. Razíme týmového ducha a kromě práce, se potkáváme např. u zdravých snídaní, na kreativních workshopech, cestovatelských přednáškách, občas zajdeme na masáž, zacvičíme si v našem open space a oddychovat můžeme v relax roomu.

Kromě toho máme srdce na pravém místě a pomáháme tam, kde je to potřeba (zkopíruj a vlož do prohlížeče https://www.facebook.com/PPG-Czech-Republic-296841907029719/?fref=ts)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3165985  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.