Predavač/ka - Michalovce

PPG Deco Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Michalovce
Termín nástupu
február 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte farby značky Primalex, Johnstone‘s, Balakryl, ProGold a Praktik? Chcete s nimi pracovať v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je jednotkou vo svojom odbore? Oceníte pravidelný príjem a zaujímavé benefity?

Pre našu predajňu v Michalovciach hľadáme nových kolegov.

Aká bude Vaša náplň práce?
• príjem a predaj tovaru
• práca s hotovosťou
• poradenstvo zákazníkom
• miešanie farieb a náterových hmôt

A čo Vám ponúkame?
• motivujúce finančné ohodnotenie
• odmeny v závislosti na pracovných výsledkoch
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• príspevok pri narodení dieťaťa, pri odchode do starobného dôchodku
• firemné akcie (vianočné večierky, výlety, charitatívne akcie), wellness aktivity
• narodeninové voľno
• zľava na firemné produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo od Vás očakávame?
• skúsenosti s predajom
• znalosť práce na PC
• znalosť problematiky náterových hmôt a povrchových úprav - výhodou
• záujem o vzdelávanie v odbore náterových hmôt
• vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť PPG so sídlom v Pittsburgu pôsobí vo viac ako 60 krajinách po celom svete a je svetovým lídrom v oblasti náterových hmôt. Bola založená v roku 1883 a poskytuje svoj sortiment zákazníkom z oblasti priemyslu, stavebníctva, automobilovému priemyslu ako aj koncovým spotrebiteľom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2890807  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou