Logo PPC TEAM plus s.r.o.

Automechanik Toyota

PPC TEAM plus s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 13, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 3 000 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy + variabilnej zložky v závislosti od výkonu pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
- náplň, dezinfekcia, recyklácia klimatizácií
- mechanické a pneuservisné práce
- servisné prehliadky a údržba
- montáž príslušenstva (alarm, vyhrievanie sedadiel, parkovacie senzory atď)
- diagnostika vozidiel
- príprava vozidiel na STK a EK
- zodpovednosť za dobrý technický stav zverených technických zariadení a náradia
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty vo zverených priestoroch
- iné činnosti podľa pokynov nadriadeného pracovníka

-osobný rast

- školenia

- odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

- zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá je už 30 rokov na trhu.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.5.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, opravár cestných motorových vozidiel, technické, strojárenské

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik

Počet rokov praxe

2

- orientácia v opravárenských manuáloch a servisných informáciách na PC

- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

- ochota a aktívny prístup k prijímaniu nových informácií

- dodržiavanie určených pracovných postupov a štandardov.

Autorizovaný predajca a servis automobilov zn.TOYOTA a LEXUS.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kamil Štenda
E-mail: poslať životopis
ID: 4788350  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac