Можливість для людей з України

Operátor tmelenia

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
dohodou
Od 1 255 EUR/hod.Hrubá mesačná mzda 1.255€ je stanovená pre nezaškoleného kandidáta. Po zaškolení a splnení stanovených podmienok je výška mesačnej mzdy až do 1.480€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti.
Práca je manuálna, vhodná iba pre mužov . Operátor si pripravuje (zarába)tmel podľa receptúry a typu výrobku a následne zatmeluje armatúru na odskúšaný výrobok. Tmelenie je koncový proces výrobného procesu. Operátori pracujú vo dvojiciach.

Pri vykonávaní vyššie uvedených činností operátori pracujú so žeriavom a vysokozdvižným vozíkom. Na prácu operátorov zaučíme na náklady spoločnosti.

- práca na plný úväzok (hlavný pracovný pomer)

  • skúšobná doba 3 mesiace
  • pracovný pomer na 12 mesiacov s možnosťou predĺženia na neurčito
  • týždenný úväzok 37,5 hod.
  • základná nástupná hodinová mzda spolu s príplatkami je 5,31€ a po zaučení 6,30€ (hrubá mesačná mzda s príplatkami pri nástupe je cca 1.255€ po zaškolení  a plnení plánu 1.480€)

k základnej mzde sú vyplácané:
+ príplatky podľa Zákonníka práce
+ mesačný dochádzkový bonus 100€ podľa interných pravidiel
+ mesačné odmeny do výšky 150€ podľa interných pravidiel
  • nadčas je preplácaný mesačne a štvrťročne
  • 13. plat
  • stravovanie v závodnej jedálni - hodnota jedla 1,50€
  • pitný režim na pracovisku
  • osobné ochranné pracovné prostriedky sú poskytované zadarmo
  • šatňa so samostatnou sanitou a 2 skrinkami (na čisté a použité oblečenie)
  • práca v nepretržitej prevádzke od pondelka do nedele od 6:00 hod.-18:00 hod., v režime 12 hodinových zmien (denná, denná, voľno, voľno, denná, denná, voľno, voľno, ...)
  • zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS 2% - 3% v závislosti od veku a vykonávaného druhu práce
  • parkovanie v areáli zamestnávateľa (zadarmo)

Životopis je potrebné zaslať elektronickou poštou. Kontaktujeme iba vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický, strojárstvo, (príp. bez , ale s praxou) výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PPC Čab a.s. je technologickým lídrom a výrobcom moderných porcelánových elektrických izolátorov na vonkajšie vedenia, rozvodné stanice a elektrostatické odlučovače. Na trhu elektrotechnického porcelánu pôsobíme už od roku 1955, od roku 2017 sme súčasťou skupiny PPC Insulators a od roku 2022 sme sa stali súčasťou nadnárodnej korporácie ITG s celosvetovou pôsobnosťou.

V súčasnosti PPC Čab, a.s. zamestnáva takmer 150 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch. Či už sa jedná o špecialistov v oblasti dizajnu, technológie alebo výroby samotnej. PPC Čab poskytuje priestor na rozvoj a získavanie skúseností v početných oblastiach súvisiacich s výrobou a predajom elektrokeramických izolátorov na lokálnej a medzinárodnej úrovni.

Našimi prioritami je porozumieť potrebám zákazníkov a napĺňať ich požiadavky.

Vo vzťahu k zamestnancom uplatňujeme úctu, prejavujeme záujem o ich názory a v informovaní sme transparentní.
Ambíciou PPC ČAB je upevňovať lojalitu svojich súčasných zamestnancov a zároveň byť atraktívnym zamestnávateľom pre talenty.

Ilustračné video znázorňuje, ako prebieha výroba elektrických izolátorov.
Video z nášho výrobného závodu:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4819098  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 255 EUR/hod.