Nákupca

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
Čab, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nákup materiálu na základe interných objednávok, internej komunikácie a sledovania stavu zásob
  • vytváranie objednávok
  • kontrola dodávateľských termínov
  • kontrola a autorizácia dodávateľských faktúr
  • objednávanie a organizovanie dopravy
  • vybavovanie reklamácií
  • participácia na výbere dodávateľov
  • vytváranie a aktualizácia zoznamu alternatívnych dodávateľov
  • komunikácia s dodávateľmi

  • globálna spoločnosť
  • odborný a osobný rast
  • mobilný telefón
  • zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS
  • týždenný pracovný čas 37,5 hod
  • pohyblivá pracovná doba

CV je potrebné zaslať elektronickou poštou v anglickom jazyku.
Vo Vašej žiadosti uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby zaradenia do databázy uchádzačov nasledovne:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti PPC Čab,a.s. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • plynulá angličtina
  • silné komunikačné zručnosti
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť
  • analytické myslenie
  • organizačné schopnosti
  • odolnosť voči stresu
  • ovládanie softvéru Microsoft Navision je výhodou.

PPC Čab a.s. je technologickým lídrom a výrobcom moderných porcelánových elektrických izolátorov na vonkajšie vedenia, rozvodné stanice a elektrostatické odlučovače. Na trhu elektrotechnického porcelánu pôsobíme už od roku 1955, od roku 2017 sme súčasťou skupiny PPC Insulators a od roku 2022 sme sa stali súčasťou nadnárodnej korporácie ITG s celosvetovou pôsobnosťou.

V súčasnosti PPC Čab, a.s. zamestnáva takmer 150 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch. Či už sa jedná o špecialistov v oblasti dizajnu, technológie alebo výroby samotnej. PPC Čab poskytuje priestor na rozvoj a získavanie skúseností v početných oblastiach súvisiacich s výrobou a predajom elektrokeramických izolátorov na lokálnej a medzinárodnej úrovni.

Našimi prioritami je porozumieť potrebám zákazníkov a napĺňať ich požiadavky.

Vo vzťahu k zamestnancom uplatňujeme úctu, prejavujeme záujem o ich názory a v informovaní sme transparentní.
Ambíciou PPC ČAB je upevňovať lojalitu svojich súčasných zamestnancov a zároveň byť atraktívnym zamestnávateľom pre talenty.

Ilustračné video znázorňuje, ako prebieha výroba elektrických izolátorov.
Video z nášho výrobného závodu:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Boorová
E-mail: poslať životopis
ID: 2974490  Dátum zverejnenia: 14.3.2017