Elektrikár

PPA Power DS s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
november 2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba, opravy, servis, obsluha elektrických zariadení VN, technických zariadení budov, pohotovostné služby podľa rozpisu pracovných zmien.

možnosť profesného rastu, práca v stabilnej spoločnosti, vlastné rekreačné zariadenie na Štrbe ...

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis, motivačný list a súhlas na spracovanie osobných údajov /Súhlasím, aby spoločnosť PPA Power DS s. r. o. so sídlom Vajnorská 137, Bratislava, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. 'o ochrane osobných údajov'/
na našu adresu, príp. mailom. Do predmetu uveďte názov pozície.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spľňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z - §23 – bez obmedzenia. Schopnosť pracovať vo výškach, dobrý zdravotný stav.
Výhodou nie podmienkou znalosť alebo skúsenosti z obsluhy a údržby plynových, tlakových a zdvíhacích zariadení, klimatizácie, vzduchotechnických zariadení, tlakových zariadení, platný kuričský preukaz, preukaz obsluhy pracovných plošín a preukaz obsluhy plynových a tlakových zariadení

www.ppapower.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1619378  Dátum zverejnenia: 2.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou