Zmenový majster

PPA Power DS s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
január 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinácia činnosti zamestnancov údržby dennej zmeny a zmenových zamestnancov
• organizovanie a riadenie práce a údržby na objektoch a zariadeniach ( elektrické, plynové, tlakové, vzduchotechnické zariadenia, zdravotechnika, kompresorové stanice, kanalizácie a ostatné príslušenstvo budov)
• tvorbu a aktualizáciu plánov údržby,
• organizovanie, plánovanie odborných prehliadok a skúšok spravovaných vyhradených technických zariadení
• vypracovávanie štandardov pracovných postupov pri práci na vybraných objektoch a zariadeniach

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite svoj profesný životopis, motivačný list a súhlas na spracovanie osobných údajov /Súhlasím, aby spoločnosť PPA Power DS s. r. o. so sídlom Vajnorská 137, Bratislava, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. 'o ochrane osobných údajov'/
na našu adresu, príp. mailom. Do predmetu uveďte názov pozície.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spľňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 - §23 bez obmedzenia, obsluha tlakových a plynových zariadení, výhodou je oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení, VZV
- schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou, skúsenosti s vedením tímu, správa budov a zariadení

www.ppapower.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1602689  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou