Marketingový špecialista

PPA Invest s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v oblasti marketingu pre materskú spoločnosť, ktorej dcérske spoločnosti podnikajú v oblasti  cestovného ruchu,  developmentu, online predaj

- sprava sociálnych sieti

- príprava grafických podkladov pre online kampane

- sprava funkčného webu v admin priestore

- vyhodnocovanie Google analytics, práca s analytickými údajmi, odvodenie opatrení na optimalizáciu

- plnenie nastavenej marketingovej stratégie

- príprava a odosielanie mailingu/ newsletterov pre komunikáciu so zákazníkmi

- dizajn a tvorba brožúr, prezentácií a iných marketingových materiálov

​- práca na zaujímavých projektoch

​- práca v tvorivom kolektíve
​- možnosť vzdelávať sa
​- flexibilný pracovný čas​

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing a komunikácia

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Facebook Ads Manager - Pokročilý
Instagram Business Manager - Mierne pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Mailchimp - Základy
Online Marketing - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Sme spoločnosť , ktorej dcérske spoločnosti podnikajú v oblasti cestovného ruchu, developmentu, online predaja. Prevádzkujeme 4* hotelový komplex vo Vysokých tatrách, venujeme sa developerským rekreačným projektom ako aj online predaju produktov z oblasti kúrenárskej techniky a solárnych technológií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Lukáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4813191  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac