PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Samostatný technický pracovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
okres Senec, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Návrhy technických riešení a spracovanie koncepcií rozvoja nových území v oblasti budovania miestnych a lokálnych distribučných sietí
  • Návrhy technických riešení pri realizácii investičných akcií, kontrola dodávok v súlade s projektovou dokumentáciou a dodržiavania postupu prác a termínov realizovaných
dodávateľmi
  • Evidenciu a kontrolu odstraňovania chýb a nedorobkov zistených pri prebierkach zariadení a prác
  • Kontrolu stavebných denníkov
  • Účasť na kolaudáciách a preberaní prác
  • Realizáciu meraní statických kondenzátorov u odberateľov el. energie a zákazníkov v zmysle podmienok schválených prevádzkových predpisov prevádzkovateľov nadradených distribučných sústav (ZSE, SSE, VSE)
  • Systémové vedenie, riadenie a koordináciu prác na zariadeniach určených lokálnych distribučných sietí v zmysle platnej licencie
  • Návrhy optimalizácie nákladov pri realizácii prevádzkovania určených lokálnych distribučných sietí
  • Zavedenie systému a kontrolu riadenej dokumentácie strediska v písomnej a elektronickej forme týkajúcej sa určených prevádzkovaných lokálnych distribučných sietí
  • Kontrolu kvality poskytovaných služieb pri prevádzkovaní určených lokálnych distribučných sietí ( servisných činností, činností údržby a spracovávania a archivovania predpísaných dokumentov, koordinácia prác a subdodávateľov)
  • Kontrolu dodržiavania ustanovení technických noriem a vyhlášok
  • Tvorbu technických podkladov pre ponuky
  • Organizovanie, plánovanie odborných prehliadok elektrických zariadení
  • Rozbory spotreby elektrickej energie na odber elektrickej energie
  • Vypracovanie návrhov odberových diagramov elektrickej energie
  • Nastavenie a servis ochrán a istiacich prvkov
  • Nastavenie a servis záskokových systémov (TALUS a iné)
  • Nastavenie a servis elektromerov a PTN a PTP
  • Mesačné kontroly EPS typu ESSER na spracovaných zariadenia EPS

Možnosť osobného a profesného rastu v oblasti údržby, práca v stabilnej spoločnosti, vlastný sociálny program holdingu PPA Controll a.s.

Pracovné miesto obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA POWER DS, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti správy priemyselných objektov a zariadení.
Vaše osobné údaje budú z tohto dôvodu poskytnuté aj spoločnosti PPA POWER DS, s.r.o.

www.ppapower.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. § 23 bez obmedzenia napätia.
Dôslednosť, Precíznosť, Samostatnosť, Dobrá organizácia práce

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3115582  Dátum zverejnenia: 28.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na pohovore