PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Projektový manažér

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za riadenie zákaziek v oblastiach realizácie elektrických rozvodov a realizácie poľnej inštrumentácie.
Zodpovedá za hospodársky výsledok zákazky.
Zodpovedá za pozitívne cash flow.
Riadi a koordinuje celý projektový tím.
Zodpovedá za sledovanie plnenia zmluvy so zákazníkom, sleduje odchýlky od zmluvného rozsahu, ceny a harmonogram.
Rokuje o dodatkoch ku zmluve so zákazníkom.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami, príležitosť pracovať na realizácii veľkých projektov v oblasti energetiky (dostavba JE Mochovce, zahraničné projekty),
Možnosť osobného aj odborného rastu, benefity a sociálne výhody holdingu PPA CONTROLL, a.s.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť PPA ENERGO s.r.o, ktorá pôsobí v oblasti elektro systémov kontroly a riadenia pre jadrové elektrárne. Oblasť pôsobenia bude v rámci SR.
Vaše osobné údaje budú poskytnuté aj tejto spoločnosti.
Pozícia nie je vhodná pre absolventa.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom o prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Elektrotechnické zameranie, meranie a regulácia, prípadne automatizácia
Skúsenosť s vedením zákaziek
Skúsenosť s riadením a koordinovaním tímu
Platná vyhláška č. 508/2009 §22, §23
Certifikát projektového manažéra je výhodou, nie však podmienkou
Od úspešného kandidáta očakávame samostatnosť,dôslednosť, zodpovednosť, technické myslenie, záujem učiť sa nové veci.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 3113192  Dátum zverejnenia: 26.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou