PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Asistentka

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, 830 00 Bratislava 3, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie plynulého chodu sekretariátu riaditeľa strediska
Spracovávanie rôznych podkladov a materiálov
Administratívne práce podľa potreby jednotlivých stredísk spoločnosti
Spracovanie poštovej agendy (evidencia, zakladanie došlej a odoslanej pošty)
Vypracovávanie ponúk podľa požiadaviek klientov a obchodných partnerov
Vykonávanie rôznych administratívnych prác vrátane písomného a telefonického kontaktu s klientmi spoločnosti.

Našim zamestnancom ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, prostredie profesného rastu, vlastný sociálny program holdingu PPA CONTROLL, a.s.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme osobne kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú spľňať požiadavky na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výborné komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť, profesionálne vystupovanie, asertivita, odolnosť voči stresu, časová flexibilita.
Požadujeme znalosť základných ekonomických vedomostí.
Výborná znalosť anglického jazyka je podmienkou.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 2975825  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou