PPA Controll PPA Controll PPA Controll

Samostatný účtovník

PPA CONTROLL, a.s.

Miesto práce
Vajnorská 137, 830 00 Bratislava 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné účtovanie odberateľských a dodávateľských faktúr, pokladničných dokladov, bankových operácií a interných dokladov spoločnosti, vrátane overenia týchto účtovných dokladov a preskúmania prípustnosti jednotlivých účtovných operácií.
Spracovanie a zodpovednosť za daň z motorových vozidiel.
Kontrola cestovných príkazov a vyúčtovania služobných ciest v zmysle zákona o cestovných náhradách.
Spolupráca pri spracovaní kontrolného výkazu a daňových priznaní k dani z pridanej hodnoty a spotrebných daní.
Spracovanie inventarizácie majetku a záväzkov v zmysle platného zákona o účtovníctve.
Spolupráca pri mesačných a ročných účtovných závierkách, vrátane zostavenia účtovných výkazov a poznámok podľa platnej metodiky. Dohľad - pri príprave daňového priznania k dani z prijmov - na výkon úhrad záväzkov, pohľadávok, daňových a odvodových povinností v rámci svojho oddelenia.
Spolupráca pri navrhovaní metodiky účtovníctva, kalkulácií, rozpočtovania a zdokonaľovania informačnej sústavy.
Spolupráca pri preverovaní záväzkov a pohľadávok po splatnosti, pri vedení registra zádržného.
Spolupráca s oddelením controllingu pri reportingu.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami,
možnosť osobného a profesionálneho rastu.
Bohatý sociálny program holdingu PPA CONTROLL, a.s.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom o prejavený záujem.
Váš životopis dôsledne posúdime.
Vopred sa ospravedlňujeme, no z kapacitných dôvodov budeme ďalej komunikovať iba s uchádzačmi, ktorí spĺňajú výberové kritériá a postúpia do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Od úspešného kandidáta/ tky očakávame:
  • odbornú znalosť podvojného účtovníctva - minimálne 5-ročnú prax v tejto oblasti
  • skúsenosť s vedením účtovníctva viacerých spoločností - výbornú znalosť zákonov a predpisov týkajúcich sa účtovníctva a daní
  • zodpovednosť, samostatnosť, pružnosť
  • dôslednosť a presnosť pri plnení úloh.

Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Martina Fandelová
E-mail: poslať životopis
ID: 2739105  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou